אודות

סטודיו TAMIR BEN ZION  הוקם ומנוהל על ידי מעצב הפנים תמיר בן ציון בוגר המכללה למנהל - המסלול לעיצוב פנים.
התמחות הסטודיו הינה בעיצוב פנים, תכנון, מיצוב ומתיחות פנים לחללים במגזר העסקי והמסחרי: מסעדות, מועדונים וברים, חנויות, משרדים וחללי תצוגה, ובתכנון ועיצוב פנים למגזר הפרטי: דירות, ווילות ולופטים.

עיצוב ואדריכלות פנים למגזר העיסקי

תהליך תכנון ועיצוב למגזר העסקי מנוהל ומבוצע על ידי מעצבת הפנים שירלי אורבך.

שירלי אורבך, בוגרת המכללה למנהל, החוג לעיצוב פנים, בעלת תואר ראשון  עם ותק של 10 שנות ניסיון, עוסקת בתכנון ועיצוב פרויקטים . מתמחה בתכנון ועיצוב חללים מסחריים.
"אנו מאמינם שמאחורי כל עיצוב צריך להיות קונספט חזק שמתורגם לחוויה ויזואלית, שתשאיר חותם בזיכרונו של הלקוח .
עיצוב פנים ותכנון בחללים ציבוריים חייבים להיות מדויקים ברמה הפרקטית וברמה האסטטית ולכן הסטודיו נותן דגש על הבנת העסק, מיקומו, קהל היעד, מוצריו ושאיפותיו. תכנון ועיצוב שטחי העבודה והאחסון חשובים לא פחות מהשטחים המעוצבים ולכן ישנו דגש על בנייה נכונה של העסק ברמה הפרקטית והתפעולית.
כל אלו בשילוב עם גבולות החלל, מאפייניו הפיזיים ותקציב הפרויקט יתנו לנו את הכלים לבנייתו של הקונספט הרלוונטי לעיצוב החלל."
בין לקוחות הסטודיו: רשת המסעדות גפניקה, רשת המסעדות אוסקה, רשת המסעדות בר גוריון, , רשת הסושיות אצה, רשת הסושיות אישימוטו, רשת בתי הקפה נלסון 33 , מסעדת הקונסיירז, רום סרוויס, Fresh Kitchen ,היכל נוקיה אירועים, מועדון הקולוסאום ואחרים.

 

עיצוב ואדריכלות פנים למגזר הפרטי


תהליך תכנון ועיצוב למגזר הפרטי מבוצע ומנוהל בשותפות  מלאה עם מעצבת הפנים  כרמית גורש.


כרמית גורש בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים עם ותק של 10 שנות ניסיון, עוסקת בתכנון ועיצוב פרויקטים של דירות, בתים . מתמחה בעיקר במגורים, עיצוב ואדריכלות פנים.
"עיצוב פנים הוא בראש ובראשונה עיצוב סביבת האדם והתאמת חללים פנימיים לפונקציות המתבצעות בחלל נתון. תפקידי כמעצבת פנים הוא התאמת החלל הפנימי לצרכי הלקוח כך שישיג באופן מקסימאלי את מטרותיו. החזון העיצובי שלי כולל בתוכו עיצוב טוטאלי המאופיין בקו צעיר, נקי ורענן המושתת על ניצול מקסימאלי של איכויות המרחב, הקפדה בלתי מתפשרת על פונקציונליות ופרקטיות מבלי להוריד מתחושת היוקרתיות, תוך שילוב נכון בין החומרים והמרכיבים העיצוביים, ומתן תשומת לב לפרטים בהתאמה אישית, דבר המוביל לתוצאה הרצויה.
הניסיון הרב שנצבר במשך השנים, הכרת צורכי הלקוחות, הכרת השוק  בארץ ובעולם, מאפשר לי לספק ללקוחותיי את הקווים העכשוויים והמעודכנים ביותר הקיימים כיום תוך התאמה לדרישות הלקוח ושביעות רצונו. במשך השנים בוצעו פרויקטים רבים ומגוונים הכוללים עיצוב דירות , בתים  קיימים בהם נדרש שיפוץ כללי או חלקי. דירות או בתים חדשים מקבלן בהם נדרש שינויי חלל הפנים והתאמתו לצורכי הלקוח כולל ליווי עד מסירת מפתח.
כמעצבת אני נדרשת  להבין את הסביבה על כל מרכביה, לכן אני שותפה מלאה בכל שלבי תהליך העיצוב, החל באיסוף המידע והבנת צורכי הלקוח, הבנת החלל וייעודו, גיבוש הקונספט והכנת סקיצות רעיוניות לתכנון פנים החלל, הכנת תכניות עבודה וכתבי כמויות לביצוע, בחירת בעלי מקצוע, בחירת חומרים,  פיקוח עליון על הביצוע בכל השלבים, וכלה בשרותי סטיילינג, בחירת פריטים משלימים הכוללים ליווי בבחירת רהיטים, תאורה, שטיחים, תמונות וכו'.
במהלך הפרויקט, מראשיתו ועד סופו שומר הסטודיו על קשר הדוק ומלווה את הלקוח בכל שלבי הביצוע, ניתן דגש רב על דיוק, עמידה בלוח זמנים, התאמה לתקציב ואיכות הביצוע בשטח, הכל על מנת להגיע לתוצאה המיוחלת וביצוע מוצלח של התכנון.
בנוסף ניתן לקבל שירות ליזמים, קבלנים ומתווכים הכולל תכנון דירות טיפוסיות, תכניות מכירה לקונים פוטנציאליים, תכניות שינויי דיירים בפרויקט מגורים, והשבחת נכסים, כך שאם יש בבעלותכם נכס וברצונכם להעלות את ערכו או לחיות בו טוב יותר אפשר לנקוט בהליך פשוט יחסית ומתגמל לא פחות.
לא פעם, שינויים פשוטים במרחב הפנימי, כיוון חדש בעיצוב הכללי ושיפוץ קוסמטי, הופכים את המגורים לנעימים הרבה יותר ומעלים משמעותית את שוויו של הנכס בעשרות אחוזים משוויו של הנכס המקורי.
שירות של מעצבת פנים מקצועית, הוא שירות יקר ערך למשביחי הדירות כמו גם לכלל ציבור רוכשי הבתים והדירות למגורים, ויחד איתכם נבדוק את הצרכים והשאיפות שלכם.  באמצעות עיצוב מקצועי יופחתו ההוצאות שלכם ותוכלו לשדרג את מרחב המחייה שלכם או להעלות את ערך הנכס שלכם ולקבל בעבורו מחיר גבוה משמעותית ממחירו העכשווי. "